+38 (050) 505-81-08
+38 (0512) 58-55-57

Питання-Відповідь

Доброго дня всім!!

Доброго дня тим, хто вперше дізнався про нашу Компанію і тим, хто знає про нас вже багато років.
Доброго дня нашим майбутнім партнерам і тим, хто користується продукцією нашої Компанії протягом кількох років.
Минуло більше десяти років з моменту виходу першого рекламного ролика про підприємство NEMP.

Що змінилося за ці роки і чого ми досягли?

Найголовніше: наша Компанія успішно пережила всі ці роки, активно розвивається і працює над новими видами обладнання.

Що це за обладнання?

Потреби ринку будівельних технологій продовжують стрімко розвиватися і, як наслідок, ставлять перед нами завдання в необхідності випуску нового будівельного обладнання.
Так, в ході аналізу будівельного ринку, а також грунтуючись на побажаннях наших партнерів, з якими ми працюємо протягом багатьох років, ми з'ясували, що ринок має потребу в залізобетонних плитах для стрічкового фундаменту. Особливо потреба в цих плитах проявляється при веденні будівництва на м'яких і водонасичених грунтах.

Що це за плити?

Це залізобетонні плити з важкого бетону для стрічкових фундаментів будівель і споруд (регламентовані ДСТУ 13580-85 від 23.09.85).

У чому їх особливість?

Дані плити призначені для застосування:
- в сухих і водонасичених грунтах;
- при розрахунковій температурі зовнішнього повітря до мінус 40 ° С включно;
- в будівлях і спорудах з розрахунковою сейсмічністю до 9 балів включно;
- в грунтах і грунтових водах з неагресивним ступенем впливу на залізобетонні конструкції.
Допускається застосовувати плити при розрахунковій температурі зовнішнього повітря нижче мінус 40 ° С, а також в грунтах і грунтових водах з агресивною мірою дії на залізобетонні конструкції при дотриманні додаткових вимог, встановлених проектною документацією на конкретну будівлю або споруду.

Але як так може бути, якщо в водонасичених грунтах і в грунтах з великих вмістом грунтових вод через їх осідання проектанти рекомендують використовувати фундаментні подушки?

У ряді технічних документів - в тому числі і в ДСТУ - сказано:
«Залізобетонні фундаментні подушки застосовуються при будівництві промислових, житлових і громадських багатоповерхових будинків з важкими стінами і залізобетонними перекриттями. Якщо в будинку передбачений підвальний або цокольний поверх, необхідно спорудження фундаментів стрічкового типу. При спорудженні стрічкових фундаментів фундаментні подушки ФС (Фундаменти Стрічкові) є основними елементами, які беруть на себе всю тяжкість будівлі.

Фундаментні подушки ФС виготовляються відповідно до ДСТУ 13580-85 і являють собою високотехнологічні залізобетонні конструкції з важкого бетону зі сталевою арматурою. Вони мають високу міцність, сейсмостійкість та стійкість до утворення тріщин і перепадів температур, корозійну стійкість.»
Виходячи з вищесказаного, фундаментні подушки ФЛ і є не що інше, як плити залізобетонні стрічкових фундаментів.

Яке ще застосування у фундаментних подушок (або плит стрічкового фундаменту)?

Фундаментні подушки широко використовуються при будівництві заміських будинків і котеджів. Їх закладають під внутрішні та зовнішні стіни. Стрічкові фундаменти ФС необхідно використовувати при облаштуванні під будинком цокольного поверху, гаража або підвалу.

Саме широкий спектр використання даних плит і бажання наших партнерів отримати сучасну - і в той же час просту в експлуатації - установку для виготовлення плит ФЛ привернуло увагу наших фахівців. Конструкторами нашої Компанії розроблена і втілена в життя установка з виробництва вище зазначених плит стрічкових фундаментів.

Що це за установка?

Наша установка призначена для виготовлення залізобетонних плит стрічкового фундаменту
(ДСТУ 13580-85 від 23.09.85) методом наземного формування з наступною природною сушкою.
Як і у випадку установки з виробництва фундаментних блоків ФБС, за основу взято принцип самохідного вібропреса - тобто самохідного шасі з гідромеханічним рушієм, що забезпечує її переміщення по твердих горизонтальних поверхнях згідно з виробничим циклом.
При розробці цієї установки особлива увага приділялася максимальної простоті і надійності вузлів і агрегатів, а також захисту від несанкціонованого втручання в роботу установки в ході технологічного процесу.

Чи можна більш детально дізнатися про продукцію, що випускається цією установкою.

Пропонована нами установка випускає плити стрічкових фундаментів найбільш популярних типорозмірів - плити шириною 1000, 1200, 1400 і 1600 мм. Це найбільш часто використовувані в будівництві плити.
Довжина плит від 800 до 2400 мм.
Типорозмір форм, що поставляються з установкою, оговорюється з Замовником.
За бажанням замовника можливе укомплектувати установку формами для випуску плит ФС всіх вищевказаних типорозмірів.

Це і все що може виробляти дана установка?

Ні, не все.
Дана установка є уніфікованою.
Це означає, що при мінімальних витратах коштів і часу - а саме: без будь-яких додаткових витрат, просто замінивши форми на установці можна відразу перейти на виготовлення другого виду фундаментних блоків - блоків ФБС (УПБ-ФЛ).
Як і у випадку з плитами фундаментів стрічкових (ФС), фундаментні блоки стінові (ФБС) можна випускати найбільш затребуваних типорозмірів: довжиною 900, 1200 і 2400 мм і висотою 300 мм.
Час заміни форм залежить від виду раніше встановлених форм, кваліфікації обслуговуючого персоналу і може займати від 25 до 45 хвилин.

Які основні технічні дані установки?

- час формування блоків ФБС від 1,5 до 3 хвилин (залежить від типорозміру і від кваліфікації оператора) та відповідно від 6 до 10 хвилин при формуванні плит ФС;
- розрахункова продуктивність установки до 15мЗ бетонної суміші на годину при виробництві блоків ФБС і до 9 мЗ / год при виробництві плит ФС;
- чітка геометрія форм і паралельність поверхонь виробів, що випускаються;
- мінімальна чисельність обслуговуючого персоналу - один оператор;
- простота в обслуговуванні і в управлінні;
- доступність на території всіх країн СНД і взаємозамінність вузлів і агрегатів установки, а також елементів електричної частини;
- швидка окупність установки.
Продуктивність установки залежить від виду і розмірів формованих виробів і буде змінюватися при переході від одного типорозміру виробів до іншого. Це викликано зміною
тривалості циклу формування виробів, який, як раніше було сказано, може коливатися в діапазоні 1,5-3 хв при формуванні блоків ФБС і 6-10 хв при формуванні плит ФС.

Які основні вимоги до виробничому майданчику?

Найпростіші:
- майданчик з твердою горизонтальною поверхнею довжиною від 50 до 100 метрів. Для максимально ефективного використання установки необхідна наявність 4-х таких секторів шириною по 4,5 метрів кожний;
- потужність установки - 380 Вольт при загальній сумарній потужності до 11 кВт;
-безотладна подача бетонної суміші.

Чому виникла необхідність в даній установці?

Для будівельників дана установка дозволяє знизити в кілька разів часові та грошові витрати на доставку фундаментних плит за рахунок їх виробництва в безпосередній близькості від будмайданчика.
Наприклад: маса плити фундаментної стрічкової шириною 1000 мм і довжиною 2380 мм становить 1 тонну 380 кг, а плити шириною 1600 мм при тієї ж довжини - 2 тонни 150 кг.
Не треба мати спеціальну математичну освіту, щоб порахувати грошові витрати за навантаження-розвантаження, доставку проектної кількості плит на будмайданчик; кількість автотранспорту відповідної вантажопідйомності.
Тимчасові витрати в даному випадку розрахувати не представляється можливим - вони залежать від завантаженості виробничих площ комбінату, його віддаленості від будмайданчика, вантажопідйомності автотранспорту та багато іншого.
У свою чергу, для виробників ЗБВ наша установка дозволяє:
- за рахунок мінімальних витрат розширити асортимент продукції, що випускається;
- скоротити час технологічного процесу;
- скоротити необхідність у великій кількості технологічного оснащення та обладнання (форми різних типорозмірів, вібростоли, пропарювальні камери);
- і, як випливає з усього перерахованого вище, значно знизити собівартість продукції.

Це і все, що було зроблено Компанією за ці роки?

Конструкторами нашої Компанії продовжували роботу над удосконаленням продукції, що випускається нами, а саме - установки по виробництву блоків ФБС. Зараз випускається установка 7-го покоління, під час виходу першого презентаційного ролика випускалася установка 4-го покоління. В установці 7-го покоління ми ще більше оптимізували співвідношення «ціна - якість» і «простота-надійність».
Це було досягнуто низкою змін:
Змінено і удосконалено процес завантаження бетонної суміші. Якщо раніше кількість бетонної суміші визначалася візуально і регулювалася завантажувальними шиберами, то зараз процес завантаження відбувається за допомогою каретки. Це дозволяє точно подавати необхідну кількість бетонної суміші для повного заповнення форм (або форми) і виключити пересипання, що економить час як при завантаженні форм, так і впродовж усього технологічного процесу.
На установці встановлено модернізовані вібратори з поліпшеними ергономічними показниками.
Для більш рівномірного ущільнення бетонної суміші на форму встановлені 4-и вібратора (замість 2-х). Вібратори встановлені на формі симетрично, в місцях найбільш підходящих для оптимального і рівномірного впливу на ущільнювану суміш. Ці місця були визначені не тільки шляхом технічних розрахунків, а й досвідом в ході постійного вивчення та аналізу роботи установок попередніх поколінь.
Дане нововведення не тільки поліпшило рівномірність ущільнення бетонної суміші, але скоротило час ущільнення. Спільно з раніше згаданими змінами це дозволило значно підвищити продуктивність установки в цілому.
Застосування більшої кількості вібраторів не спричинило за собою збільшення маси установки і кількості споживаної енергії. Якщо раніше встановлені на формі два вібратори мали загальну масу 80 кг і споживали 3 кВт, то зараз маса 4-х вібраторів становить 48 кг і споживана потужність 2,0 кВт. Більш того робочий ресурс (в машино-годинах) встановлених вібраторів на 30% вище.
Для підвищення надійності процесу на всіх вібропресах застосовуються гідравлічні розподільники нового типу з ручним керуванням.
Звертаємо увагу на той факт, що при розробці комплексу заходів, спрямованих на скорочення часу виробничого циклу і підвищення продуктивності установки - що в свою чергу скорочує час окупності установки - фахівцями нашої Компанії особлива увага зверталася на такі ключові аспекти:
- максимальна безпека обслуговуючого персоналу установки;
- комплексний захист від несанкціонованого втручання в роботу установки в ході технологічного процесу;
- простота і надійность вузлів і агрегатів, їх доступность.

Які у Вас стосунки з виробниками ЗБВ?

Наша Компанія протягом численних років працює як з великими виробниками ЗБВ, так з малими підприємствами. Всі ці роки ми відстежуємо особливості роботи наших установок в різних кліматичних зонах, даємо рекомендації по їх експлуатації. Намагаємося максимально враховувати потреби виробників залізобетонних виробів; їх побажання і пропозиції, пов'язані з якістю роботи наших установок.
Ключовими віхами цього тривалого співробітництво є:
Випуск в даний час модернізованої установки по виробництву блоків ФБС 7-го покоління з поліпшеними ергономічними показниками.
У комплект раніше виготовлених установок додані форми для випуску ФБС-3, -4, -5, -6 довжиною 900 мм і висотою 580 мм. За бажанням Замовника також можлива комплектація формами для випуску блоків ФБС-3, -4, -5, -6 довжиною 600 мм при висоті 580 мм.
Об'єднавши сьогодні завдання, продиктовані будівельним ринком і з огляду на бажання наших Партнерів і Замовників, ми закінчуємо розробку і найближчим часом запропонуємо установку з виробництва перемичок різного типорозміру, призначення і застосування.
Наша співпраця не обмежується виробниками ЗБВ. Ми також працюємо з низкою Науково-дослідних інститутів і експертних центрів. Основним моментом цієї співпраці є питання застосування в наших установках різних марок сталі з підвищеними вимогами до міцності і зносостійкості. Це обумовлено тим, що наші установки працюють в різних кліматичних зонах і регіонах з різними температурними режимами.
Простота обладнання, незначна його енергоємність, можливість легко перейти на випуск виробів найрізноманітніших типорозмірів, мінімум транспортних операцій, конкурентні ціни на продукцію - все це пропонує наша Компанія.
 Наші установки (як вібропрес з випуску ФБС, так і вібропрес з випуску плит ФС) при малих габаритних розмірах, при невеликих експлуатаційних витратах і невеликих витратах на виробничі майданчики дають можливість:
- отримати максимум готової продукції з 1 м2 виробничої площі;
- випускати продукцію з мінімальними капіталовкладеннями в порівнянні з традиційними способами;
- значно економити витрати на перевезення готової продукції, визначаючи раціональний радіус перевезення цієї продукції. Це обумовлено можливістю більш близького розміщення виробничих майданчиків по формуванню ФБС і плит ФС до споруджуваних об'єктів.
- конструктивні особливості наших установок дозволяють також оперативно здійснювати переналагодження обладнання та переходити до формування від одного виду виробів до іншого без додаткових витрат.

Це і все, що може запропонувати Компанія?

Ми продовжуємо розвивати асортимент продукції, що випускається за індивідуальними кресленнями, проектами і навіть за ескізами Замовника.
Серед наших партнерів підприємства меблевої індустрії, деревообробки, підприємства-виробники металопластикових виробів, харчової промисловості та багато інших.
Також постійно розширюється асортимент випуску одиничної продукції. Так, наприклад, нами закінчена робота над випуском верстата для різання картонних гільз. Даний верстат має широке застосування в різних галузях сучасного виробництва і був ексклюзивно розроблений Конструкторами нашої Компанії з урахуванням виробничих особливостей і потреб Замовника.

Що ще можна сказати про Компанію?

Наша Компанія всі ці роки продовжувала удосконалюватися і розвиватися.
Нами значно розширені виробничі площі, введений в експлуатацію ряд нових технологічних ділянок. Одним з таких ділянок є вузол зборки обладнання, де збираються і тестуються основні вузли верстатів і установок ще до їх монтажу на обладнання.
Повністю оновлено зварювальне обладнання, розширені зварювальні пости, на них замінено технологічна оснастка.
Зараз ми зайняті модернізацією верстатного парку нашого підприємства.
Цим ми прагнемо поліпшити якість нашої продукції і підвищити її надійність ще на етапі початкового виробництва; збільшити довговічність роботи обладнання.

Що можна сказати партнерам?

Шановні партнери!

Робота зі справжніми професіоналами своєї справи - це безцінний досвід, який є запорукою успіху в будь-якій справі. Наша співпраця дозволило подолати багато труднощів і зберегти стабільність і надійність відносин. Все це дозволило нашій Компанії активно розвиватися впродовж вже більше 20-и років.
Маркетингова стратегія Компанії спрямована на будівництво довгострокових відносин як з великими виробниками ЗБВ, так з малими підприємствами і приватними підприємцями в тому числі. Компанія вже зарекомендувала себе, як надійний партнер в ряді країн і неухильно продовжує розширювати географію поставок нашого обладнання.

Запрошуємо Вас до довготривалої і перспективної співпраці.